First person shoter - strzelanki 1/2


Strona 1 Strona 2


Cube

Gra przeznaczona glównie do gry w sieci ale zawiera również tryb singleplayer. Najważniejsze w Cube jest to że do wyboru mamy ponad 100 map , z których większość nie jest dostępna w Cube 2. Cube jest niewielki pod każdym względem , zajmuje mało miejsca na dysku, ma niewielkie wymagania (można go uruchomić na starych kartach graficznych), oraz kod źródłowy nie jest strasznie długi. Dzięki zastosowaniu nietypowego silnika gra jest bardzo dynamiczna i przyjemna.

pobierz


Sauerbraten (Cube 2)

Darmowa strelanka pierwszosobowa przeznaczona do gry single jak i multiplayer, z szybką, oldskoolową rozgrywką. Gra posiada duży wybór trybów gry: od klasycznego singleplayer do bardzo szybkich pojedynków 1 na 1 na dużej wirtualnej przestrzeni.

pobierzWolfenstein Enemy Territory

Według mnie najlepsza darmowa strzelanka do gry w sieci. Wolfenstein: Enemy Territory - to wyprodukowany przez Splash Damage sieciowy FPS w realiach II wojny swiatowej. ET poczatkowo miało być rozszerzeniem gry Return to Castle Wolfenstein - bazuje na jej silniku graficznym, stanowi jednak samodzielny dodatek. Rozgrywka to zmagania dwóch drużyn: Allies (Alianci) i Axis (Os), grać można jako postać w jednej z pięciu specjalnosci.

zródlo: wikipedia.pl

pobierz


Nexuiz

Nexuiz to trójwymiarowa gra typu deathmatch, stworzona przez team Alientrap.Gra dostepna jest na platformy Windows, Linuks i Mac.Premiera pierwszej wersji miała miejsce 31 maja 2005 roku, przez ten czas gra została pobrana pół miliona razy. Obecnie najnowsza wersja to 2.3, i trwają prace nad nowszą wersją.

pobierzWar Rock

War Rock to darmowa taktyczna gra FPS.Narazie gra dostępna jest tylko w wersji beta.Istnieje możliwość kustomizowania broni i pojazdów dostępnych w grze.Sterowanie jest intuicyjne. Gra powinna spodobać się weteranom strzelanek jak i laikom.

pobierz


The Killpoint

Killpoint wprowadza gracza w świat gangów i broni. W grze możesz wcielić się w Policjanta SWAT lub przestępce.Jest to bardzo dynamiczna gra.

pobierz


Strona 1 Strona 2